Siłownia zewnętrzna Ruda Śląska ul Poloczka

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Gdzie w Rudzie Śląskiej można zadbać o swoja sprawność i poprawić kondycję? Jednym z takich miejsc jest siłownia zewnętrzna przy ul. Poloczka. Znajduje się tu przestronny kompleks sportowo - rekreacyjny składający się z placu zabaw dla dzieci, boisk i siłowni plenerowej.

Do dyspozycji mamy tutaj: biegacz, surfer - urządzenie do ćwiczenia rąk, orbitrek  i kilka innych podwójnych stanowisk. Znajduje się tu również ławka, na której możemy położyć nasze rzeczy, lub odpocząć po treningu. Elementy wyposażenie siłowni usytuowano na trawie i rozmieszczono między drzewami. Dookoła jest dużo zieleni. Okolica jest spokojna i cicha, co korzystnie wpływa na warunki treningowe. 

Siłownia zewnętrzna Ruda Śląska Bykowina

Siłownia w dzielnicy Bykowina jest dobrym miejsce na przystanek podczas rodzinnej wycieczki rowerowej lub spaceru. Można odbyć tu krótką rozgrzewkę, w czasie której dzieci mogą skorzystać z atrakcji na palcu zabaw.

Jeżeli chcesz odkryć więcej ciekawych miejsc w Rudzie Śląskiej to sprawdź poniżej "zobacz również" tam czekają na Ciebie kolejne propozycję na aktywne spędzenie czasu z rodziną.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem