Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Gliwice

Siłownia zewnętrzna

W Sośnicy przy ul. Dzionkarzy w Gliwicach czeka na Was wiele atrakcji dla całej rodziny! Duża strefa rekreacji kryje w sobie siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci, stoły do ping-pong'a oraz boisko. Wszystko to rozlokowane na terenie dużego zieleńca.Siłownia plenerowa składa się z sześciu podwójnych urządzeń, co daje aż 12 stanowisk! Dzięki nim, każdy może na świeżym powietrzu zadbać o swoją sprawność i poprawić kondycję. Duża różnorodność wyposażenia daje możliwość treningu wielu partii ciała. Jest to doskonałe miejsce na rozgrzewkę lub przerwę podczas rodzinnej wycieczki rowerowej.

siłownia plenerowa w Sośnicy w Gliwicach

Niewątpliwą zaletą jest cicha i spokojna okolica, która umila spędzony tu czas. Trening w otoczeniu zieleni jest czystą przyjemnością. Warto wybrać się tu z całą rodziną, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i będzie to aktywnie spędzony czas.

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc w Gliwicach to sprawdźcie poniżej część "zobacz również" tam czekają kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu w niepowtarzalny sposób,

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem