A może NERF na urodziny dla dzieci w województwie śląskim?

Odkryj niesamowitą przygodę w Centrum Gier Furia w Dąbrowie Górniczej.

Autor: furia@centrumgier.net

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Ciekawe miejsca dla dzieci

Nie od dzisiaj wiadomo, że w czasie deszczu dzieci się nudzą. Każdy rodzic jednak wie, że w czasie ładnej pogody równie ciężko jest znaleźć rozrywkę dla swoich podopiecznych. Dąbrowa Górnicza nie jest od tego wyjątkiem a i w Katowicach ciężko szukać np. aren z NERF-ami. W erze komputerów i internetów, już od najmłodszy lat maluch widział już prawie wszystko. Superbohaterowie, ciągła akcja, wybuchy i ratowanie świata. Nic więc dziwnego, że w tej perspektywie zwykłe "kopanie gały" może już nie wzbudzać emocji, a ubieranie lalek staje się smutną koniecznością. Nawet jeżeli uda nam się jakoś przetrwać z dnia na dzień, wymyślając coraz to nowe miejsca do zabawy i coraz bardziej skomplikowane gry, to w końcu zawsze przyjdzie ten jeden dzień w roku, który spędza nam sen z powiek. Dzień urodzin... Na szczęście tutaj z pomocą może przyjść Centrum Gier "Furia".

centrum gier NERF Furia Dąbrowa Górnicza

"U Antka było super, Sandra miała w Aqua Parku a Bartek ma tak, że rodzice organizują mu urodziny dwa razy do roku." Podobne stwierdzenia atakują naszą rodzicielską dumę i sprawiają, że pielęgnując cechę narodową - "Ja nie dam rady? Potrzymaj mi kawę" - ruszamy w poszukiwaniu ciekawego pomysłu na urodziny dla dziecka. Na początku faktycznie może być ciężko, ponieważ mamy wrażenie, że wszystko już było. Pizzerie, McDonaldy, sale zabaw, kina i restaruacje. Człowiek ma wrażenie, że odwiedził już każde miejsce rozrywki na Śląsku, a może i na świecie. Jednak kiedy przyjrzeć się bliżej i trochę pogrzebać, okazuje się, że przed rodzicami, którzy szukają pomysłu na urodziny dla dziecka, otwiera się zupełnie nowa perspektywa - gry fabularne. Miejsca zapewniające tego typu rozrywkę odpowiadają na potrzeby młodego pokolenia.

Można nie tylko oglądać superbohaterów, tam można naprawdę być superbohaterem. Być mądrym jak Dr. Strange, rozwiązując zagadki, szybkim jak Flash, poruszając się po pokojach pełnych tajemnic czy odważnym jak Rotmistrz Pilecki prowadząc drużynę do zwycięstwa. Dzieci współpracują, walczą z przeciwnościami losu, a przede wszystkim mogą wsiąknąć w świat gry i przeżyć prawdziwą przygodę. Poczuć prawdziwe emocje Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania wyrzutni NERF - bezpiecznych pistoletów, które strzelają piankowymi strzałkami. Rywalizacja z kolegami i koleżankami, sprawia mnóstwo frajdy, a my jako rodzice nie musimy się martwić ranami postrzałowymi. W końcu to tylko piankowe strzałki.

centrum gier NERF śląsk

Jednak najważniejszą zaletą takich rozgrywek jest fakt, że bezwzględu na wiek uczestnicy mogą na chwilę zapomnieć o cały otaczającym ich świecie. Nie ważne czy jest to klasówka z biologi, ładna dziewczyna z klasy, która nie jest nami zainteresowana czy kredyt we frankach. Każdy może mieć chwilę spokoju i złapać oddech. A to chyba właśnie chodzi prawda?

furia centrum gier śląsk

Więc jeżeli jesteś w potrzebie, nie czekaj. Wejdź na stronę centrumgier.net lub zadzwoń pod numer 790 297 377. Przygoda tylko czeka, żeby ją odkryć.

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem