Czas wyruszyć w podróż!

...i to taką prawdziwą, pod namiotem.

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 4 lat temu

Kategorie: Podróże z dziećmi

Sezon letni zbliża się coraz większymi krokami, a co za tym idzie, większość z nas zaczyna planować swoje wakacje. Pola namiotowe cieszą się coraz większą popularnością, spanie pod chmurką, bliskość natury oraz warunki odmienne od tych domowych, kuszą sporą liczbę osób. By taka wyprawa mogła się udać, trzeba dobrze się do niej przygotować. Niezbędny jest również namiot turystyczny. Namiot to rozwiązanie nie tylko w okresie wakacji, lecz podczas każdej innej wędrówki. Warto więc kupić taki, który będzie służył przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Co więcej, wyprawa pod namiot jest dużo tańsza niż spanie w hotelach. Dlatego warto zainwestować w dobry namiot, który będzie mógł nam towarzyszyć podczas podróży przez następne kilka lat.


idealny namiot dwuosobowy

Cechy dobrego namiotu

Dobry namiot dwuosobowy powinien przede wszystkim mieć odpowiednią wielkość, aby mogły w nim swobodnie przebywać dwie osoby oraz ich bagaż. Ponieważ namioty turystyczne często są wykorzystywane w różnych porach roku, muszą być wykonane z trwałych materiałów, które będą odporne na wysokie i niskie temperatury, deszcz, śnieg czy wiatr. Właśnie takie namioty turystyczne można znaleźć w sklepie internetowym e-horyzont.pl. Produkty takich marek jak Pinguin, Jack Wolfskin oraz Fjord Nansen zadowolą nawet najbardziej doświadczonego podróżnika. Namioty dostępne w sklepie posiadają wszystkie cechy solidnego i funkcjonalnego namiotu. Są lekkie, co jest wręcz podstawową zaletą, szczególnie podczas wypraw wspinaczkowych czy wielogodzinnych wędrówek. Bardzo ważna jest również wielkość namiotu po złożeniu - dobry namiot dwuosobowy zmieści się w plecaku turystycznym. Namioty dostępne w sklepie e-horyzont.pl to najczęściej dwa namioty w jednym. Pierwsza warstwa, zewnętrzna, chroni przed wiatrem, mrozem i deszczem, natomiast wewnętrzna, często połączona z moskitierą, nie pozwala, aby do środka dostały się owady. Większość namiotów nie potrzebuje śledzi do rozłożenia, jest to bardzo istotne, gdy namiot trzeba szybko rozłożyć lub złożyć. Przy wyborze namiotu należy również zwrócić uwagę na otwory wentylacyjne, ponieważ bez nich wewnątrz namiotu bardzo szybko robi się duszno. Odpowiednia cyrkulacja powietrza gwarantuje komfortowe przebywania w środku namiotu. Dzięki temu pobyt w tropikach, górach lub na północnych zimnych terenach, nie będzie nam straszny.

Przenośny dom - znajdź idealny namiot dwuosobowy!

Wycieczka pod namiot to świetna alternatywa dla osób znudzonych wygodnymi hotelami. Jeśli chce się uniknąć turystycznego tłumu, wyprawa z namiotem w plecaku idealnie się do tego nadaje. Bardzo dobrze również sprawdza się jako pomysł na wakacje dla zakochanych. Namiot dwuosobowy zapewnia ciszę, spokój oraz dyskrecję. W otoczeniu natury można się zrelaksować oraz nie jest się uwiązanym zasadami panującymi w pensjonatach. Spanie w namiocie daje poczucie wolności oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności często w ekstremalnych warunkach. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby namiot był wygodny i nie stanowił ciężaru dla podróżujących. Każda wyprawa pod namiot uczy samodzielności i pozwala dowiedzieć się więcej o samym sobie. Zadbaj więc o solidnego towarzysza wędrówek - namiot dwuosobowy.

Jeśli szukasz idealnego namiotu dla dwóch osób, to znajdziesz go w sklepie e-horyzont.pl: https://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/namioty/namioty-2-osobowe.html

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem