Powrót do góry

Pełne energii i ciekawości dzieci oczekują od rodziców urozmaiconego spędzania czasu. Z tego powodu warto wybrać się do małpiego gaju, który nie tylko zapewnia najmłodszym rozrywkę, ale także rozwija koordynację ruchową i kreatywność.

1. Małpi gaj – dobre miejsce na urodziny

2. W czasie deszczu dzieci się nudzą? Warto przyjść do małpiego gaju


Małpi gaj – dobre miejsce na urodziny

Zaplanowanie interesującej imprezy urodzinowej przeznaczonej dla najmłodszych nie jest proste. Angażujące dzieci urodziny powinny być przede wszystkim urozmaicone i pełne ciekawych zajęć. Ważne są również dekoracje, które podkreślą klimat imprezy. Wszystko to znaleźć można w małpim gaju. Centrum rozrywkowe oferuje dostęp do zabaw różnego typu, a także dodatkowe atrakcje prowadzone przez animatorkę. Urodziny w małpim gaju zorganizować można biorąc pod uwagę preferencje dziecka, dzięki czemu zarówno podjęte aktywności, jak i dekoracje czy przysmaki w pełni spełnią oczekiwania solenizanta. Co więcej, centrum rozrywkowe swoją ofertę kieruje również dla dorosłych.

bawialnia dla dzieci Warszawa

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Warto przyjść do małpiego gaju

Zapewnienie dzieciom rozrywki w czasie długich deszczowych i zimowych dni to dla rodziców wyzwanie. Wprawdzie istnieje dużo możliwości przeprowadzenia twórczych i rozwijających zajęć w domu, każde dziecko potrzebuje jednak od czasu do czasu trochę ruchu. Otwarte place w czasie złej pogody to nie najlepszy pomysł, dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z wewnętrznego placu zabaw dla dzieci. Małpi gaj dla dzieci oferuje szereg atrakcji, które umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu bez względu na warunki atmosferyczne. Rozrywkę dla siebie znajdą tu zarówno najmłodsze dzieci, jak i te nieco starsze. Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci pełen kosmicznych i bajkowych atrakcji czy też kręgle dla dzieci, które zawsze trafiają do celu, to tylko niektóre z opcji, które czekają na najmłodszych do 12 roku życia. Sale zabaw dostosowane są do wieku dzieci, z tego względu to w pełni bezpieczny sposób na urozmaicenie wolnego czasu. Na różnych aktywnościach spędzić można wiele godzin, a dzieci z przyjemnością będą wracać w to miejsce, ponieważ sala zabaw posiada wręcz nieograniczoną ilość tajemnic do odkrycia.

Warto wiedzieć, że kreatywne zabawy nie tylko sprawiają dzieciom przyjemność, ale również pozbywają nadmiaru energii, rozwijają koordynację ruchową i wszystkie zmysły, a także mają znaczenie dla rozwoju ich wyobraźni. Poza tym poprawiają zdolności do interakcji z otoczeniem i sprzyjają zawieraniu przyjaźni i znajomości koleżeńskich.

Opinie użytkowników (1)

Image

Weronika Kamińska

08/05/2020

Byliśmy! Co prawda nie planowaliśmy bo pogoda pokrzyżowała nam plany i.... no właśnie miała być wycieczka po Stolicy a tu deszcz i zimno... W zasadzie Małpi Gaj uratował nam dzień. Mimo, że nie wiedzieliśmy za wiele to było super! Takiej sali zabaw dla dzieci nie ma nigdzie. Dzieciakom to chyba nawet to się bardziej podobało niż Pałac Kultury z za okna... Był szał! Dużo miejsca, dużo atrakcji. My też mieliśmy gdzie posiedzieć i wypić kawę. Ogólnie super, że takiej miejsce jest. Wycieczka się jednym słowem udała :D

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!