Powrót do góry

W piątek 13.01.2017 mieliśmy przyjemność wziąć udział w otwarciu pierwszej w Polsce miejskiej sali zabaw Bawialnia w Będzinie! Sala zabaw stanowi doskonałe uzupełnienie bardzo szerokiej oferty rekreacyjnej dla rodzin z dziećmi w mieście. Obiekt ten wpisał się na listę tuż obok wielu placów zabaw, skate parku, pump tracku, lodowiska i wodnego placu zabaw jako najlepsza atrakcja dla dzieci, którą należy koniecznie odwiedzić w mniej pogodne dni. 

Sala zabaw Bawialnia w Będzinie

Bawialnia w Będzinie powstała na terenie ośrodka MOSIR przy ul. Sportowej 4. To tu aż na trzech poziomach znajdziemy moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców. 


Miejska sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci do lat 11, a jej strefy zostały podzielone wg przedziałów wiekowych.

Na parterze w strefie zabaw dla najmłodszych dzieci w wieku do lat 4  maluchy mogą korzystać z kolorowych wózków, zjeżdżalni prowadzącej do suchego basenu z piłeczkami, dużych klocków, interaktywnej podłogi, domków do zabawy, tunelowej gąsienicy i miękkich puf do siedzenia. To wszystko gwarantuje, że najmłodsze dzieci mogą spędzić tu czas na bezpiecznej i ciekawej zabawie i z pewnością nie będą się nudzić.


Piętro 1 i 2 dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat. Ta część wyposażona jest w trzypoziomową konstrukcję zabawową z przeszkodami! Całość ma powierzchnię ponad 100 m kw. Znajdziemy tu kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty. Dodatkowo na trzecim poziomie znajdują się trampoliny, różnego rodzaju zjeżdżalnie, wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi. Wszystkie atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Dodatkowo na ścianach naniesiono niesamowite grafiki łączce świat bajek z historią miasta Będzina


Czas świetnej zabawy w tym miejscu upływa bardzo szybko! Jeśli któreś z dzieci poczuje się zmęczone, może spokojnie odpocząć w ciekawie zaaranżowanej sali kinowej. W przestrzeni sali zabaw Bawialnia zorganizowano także miejsce na organizacje urodzin oraz rodzinnych przyjęć. Nie zapomniano tu także o rodzicach i opiekunach dzieci - dla nich przygotowano kawiarnię, w której można napić się pysznej kawy, jednocześnie obserwując bawiące się dzieci. Dzięki temu Bawialnia może być świetnym miejscem spotkań zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Warto także wspomnieć o bardzo preferencyjnych cenach dla dzieci mieszkających na terenie Będzina. Opłaty zaczynają się tutaj od 1 zł za godzinę. Jest to pierwsza taka bawialnia miejska w Polsce umożliwiająca wszystkim dzieciom korzystanie z tylu atrakcji! Będzin stawia na rodziny z dziećmi i oddaje do ich dyspozycji kolejne niesamowite projekty! Mamy nadzieję, że inne miasta pójdą też tym śladem i także polepszą swoją ofertę rodzinnej rekreacji. Będąc w Będzinie koniecznie trzeba się tu wybrać z dziećmi, by przeżyć niezapomniane chwile w rodzinnym gronie.  

Cennik Bawialni w Będzinie

  • Dzieci z Będzina - 1 h Poniedziałek - Niedziela 1 zł
  • Dzieci spoza Będzina - 1 h Poniedziałek - Piątek 8 zł
  • Dzieci spoza Będzina - 1 h Sobota – Niedziela 10 zł

Preferencyjne opłaty dla dzieci z Będzina obowiązują maksymalnie 2 h dziennie. W przypadku przekroczenia limitu ustalonego czasu (2h), następuje rozliczanie czasowe (co 15 minut) według cennika:

poniedziałek - piątek - 8 zł/1h sobota – niedziela – 10 zł/1h.

Wizytówkę sali zabaw Bawialnia w Będzinie można zobaczyć TUTAJ

Zapraszamy także od okrycia na portalu innych atrakcji dla dzieci w Będzinie!


Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!