Autor: Promocja Świnoujście

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Świnoujście

Plac zabaw w Świnoujściu przy ul. Malczewskiego

W dość niepozornym miejscu na mapie Świnoujścia odkryliśmy kolejne ciekawe miejsce rodzinnej rekreacji. Przy ulicy Malczewskiego usytuowano duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Na najmłodszych czeka tutaj moc zabawy! Na pierwszy rzut oka widzimy lokomotywę z wagonami, która wydaję się przejeżdżać przez cały plac. Dzieci mogą wejść do środka i poczuć się jak maszynista prowadzący pociąg. Tuż obok  ustawiono rozbudowane domki ze zjeżdżalniami. Dookoła znajdziemy także instalacje do wspinaczki, bujane koniki, huśtawki i karuzele. Wszystko jest kolorowe i zachęca do zabawy. Warto dodać, że wszystkie atrakcje usytuowano na miękkim, kolorowym i bezpiecznym podłożu.

Plac zabaw dla dzieci w Świnoujściu przy ul. Malczewskiego

Na terenie placu zabaw znajduje się zieleniec, a także kilka drzew. Oprócz tego, że są miłe dla oka, to w upalne dni zapewniają przede wszystkim cień. Dzieci mogą bawić do woli nie narażając się na zbyt silne słońce. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, na których można usiąść i miło spędzić czas. 

Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Całość ma formę okręgu, wewnątrz którego zlokalizowane są wszystkie atrakcje dla dzieci. W Świnoujściu mamy wiele podobnych miejsc. W Parku Zdrojowym oraz parku Chopina znajdziemy podobne kompleksy, które także warto odwiedzić z dziećmi.

Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się z nim innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Świnoujściu to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem