Autor: Promocja Świnoujście

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Świnoujście

Kompleks sportowy przy SP nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Jeżeli szukacie najlepszych miejsc rodzinnej rekreacji w Świnoujściu to polecamy ten kompleks sportowo - rekreacyjny przy szkole podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP. Dlaczego warto się tu wybrać i jakie atrakcje dla dzieci tu przygotowano? Znajdziemy tu nowoczesny kompleks boisk sportowych i niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Przygotowane boiska umożliwiają grę w piłkę nożną i koszykówkę. Warto wspomnieć, że boiska posiadają bezpieczną poliuretanową, kolorową nawierzchnię, która znacznie umila sportowe rozgrywki. Dodatkowo teren boisk został ogrodzony wysoką siatką. Pomiędzy boiskami ustawiono wiele ławek, na których można odpocząć po emocjonującej grze. Do dyspozycji mamy tu jeszcze 60-metrową bieżnię sprinterską oraz skocznię do skoków w dal.

boiska sportowe i plac zabaw dla dzieci w Świnoujściu


Plac zabaw SP nr 1 w Świnoujściu

Tuż obok boisk znajduje się nowoczesny plac zabaw. Na najmłodszych czeka tutaj rozbudowany domek ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, bujane koniki, karuzele i rozmaite huśtawki. Dzięki tak dużej różnorodności atrakcji młodsze i starsze dzieci z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na drobno żwirkowym podłożu.

Atrakcje dla dzieci w Świnoujściu

Okolica jest zielona, spokojna i cicha, dzieci mogą oddać się tu beztroskiej zabawie, rodzice zaś odpocząć na jednej z wielu ławek. Warto dodać, że będąc na terenie tego kompleksu mamy bardzo blisko do parku Chopina i parku Zdrojowego, w których znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i jedne z najlepszych placów zabaw w Świnoujściu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie miasta Świnoujście, zapraszamy tutaj -> Place zabaw i obiekty sportowe

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem